Сукачівське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
Спокійним сонечком зігріті, Стоять ліси, в шовки сповиті. У перваків – букети квітів. Цей день сумний і веселковий, Сумуєш ти: «До стрічі, літо!», Але й радієш: «Здрастуй, школо!» В.Берестов. У перший день осені школи відкривають двері до мільйонів учнів. Це не просто день закінчення канікул, а справжнісіньке свято – День знань. Тож вітаємо із цим святом всіх педагогів, учнів, батьків нашого НВО. Бажаємо творчих успіхів, міцного здоров’я та мирного неба над головою. Адміністрація Сукачівського НВО
Просмотров: 80 | Добавил: tata | Дата: 22.09.2014 | Комментарии (0)

З першим весняним промінням сонця, ніжним проліском прилинула до наших випускників остання шкільна весна, а з нею радісне і сумне свято останнього дзвоника. Останній дзвоник. Скільки в нього спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, печалі. Які світлі почуття охоплюють душу! От і в Сукачівському НВО на честь випускників 2014 року і закінчення школярами ще одного навчального року зібралися на останню шкільну лінійку учні, вчителі, батьки, гості. Востаннє продзвенів дзвінок для наших 11-класників, багато теплих напутніх слів сказано учням школи, а зокрема випускникам. Від імені всіх вчителів та учнів школи хочемо привітати з цим святом всіх школярів та педагогів району.Щиро бажаємо  вам міцного здоровя, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Хай для школярів знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Бажаю всім Божого благословення, щедрої долі, вірних д ... Читати далі »
Просмотров: 102 | Добавил: tata | Дата: 12.06.2014 | Комментарии (0)

Родина, родина – від батька й до сина.
В квітні в Сукачівському НВО відбулося велике родинне свято. Підготувала його класний керівник 6 класу Романенко Л.П. разом зі своїми вихованцями. На свято вони запросили не тільки мам і тат, але й бабусь, дідусів, братиків та сестричок. Тому вийшла одна велика родинна справа.
Діти говорили слова вдячності своїм найближчим людям, розділили з ними святковий коровай, співали різних пісень, виконували танцювальні композиції. В кінці свята вони вручили мамам, татам, бабусям та дідусям медалі : «Найкращий дідусь», «Найкращій бабусі», «Улюбленій матусі», «Найкращому татусю та подарунки, зроблені своїми руками. В кінці свята батьки подякували дітям за чудовий концерт та подарували їм солодкий подарунок – великий, красивий торт.
Були задоволені як батьки так і діти. Свято ще більше наблизило один до одного і так найрідніших людей.

Прикрепления: 1
Просмотров: 147 | Добавил: patata | Дата: 15.04.2014 | Комментарии (1)

6 березня в Сукачівському НВО відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів та замісників з виховної роботи на тему "Організація профорієнтаційної роботи в умовах профільного навчання". Відповідальною за проведення семінару була педагог-організатор Безнощенко Л.О., яка і представила систему роботи Сукачівського НВО по даній тематиці. Потім психолог школи Лич Н.В. провела з педагогами заняття з елементами тренінгу "Організація профорієнтаційної роботи в позакласний час"
потім слово мала відповідальна за профорієнтаційну роботу в районі Правдива О.А. Вона розказала про семінар, який проводився в м.Біла Церква по даній темі. Наголосила, що робота в цьому напрямку посилюється і зачитала резолюцію, яка була прийнята в КОІПОПК. Виступ головного спеціаліста з надання соціальних послуг районного центра зайнятості Твардовської Л.М. продовжила тему семінару.
Як підсумок, виступила команда КВК Сукачівського НВО "Вітаміни". Вони показали прикла ... Читати далі »

Просмотров: 174 | Добавил: patata | Дата: 12.03.2014 | Комментарии (0)

20 лютого в Сукачівському НВО відбувся семінар-практикум для вихователів ГПД ЗНЗ району, присвячений святкуванню 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Вихователь Руденко Г.М. представила гостям виховний захід на тему «Шевченко – великий син України». Діти декламували вірші великого Кобзаря,презентували свої малюнки до прочитаних творів Т.Шевченка. Проводилася робота в групах, зокрема, діти грали в гру «Склади картинку», завдання якої полягало в тому,щоб з репродукцій шевченківських творів, розрізаних на рівні квадрати, скласти картину і визначити її назву. Діти із цікавістю брали участь у літературній вікторині «З якого твору». Звучали українські народні пісні, пісні про Україну, інсценізували уривки з дитинства малого Тараса. Як підсумок, діти «плели вінок пам’яті» Т.Г.Шевченку.
Багато нового та цікавого діти дізналися з цього заходу. Діти збагатили свої знання і всі залишилися задоволені.
Просмотров: 151 | Добавил: patata | Дата: 21.02.2014 | Комментарии (0)

Свято любові та хорошого настрою
14 лютого в нашому НВО відбулися різні урочистості на честь свята святого Валентина. Хоч і недавно це свято ввійшло в наші шкільні традиції, та набуло вже неабиякої популярності.
Так учні 6 класу разом з класним керівником Романенко Л.П. підготували свято з різними конкурсами, вітаннями та солодким столом. Дійство відбувалося дуже жваво, весело, тому учні отримали масу задоволення та цікавих вітань.
Також на кожній перерві педагог-організатор разом з представниками учнівської ради організували різні конкурси та роздали, отримані поштою, валентинки. Після роздачі валентинок була організована дискотека, якою залишилися задоволені як менші учні, так і старші.
Життя без кохання схоже на засохле дерево, що ростте на кам’янистому грунті – стверджує індійська народна мудрість. І можливо кожне нове покоління намагається розкрити вічну таємницю кохання і так радіє йому, коли воно з’являється в їх житті
Просмотров: 128 | Добавил: patata | Дата: 18.02.2014 | Комментарии (0)

Міністерства внутрішніх справ України
№ 1453 /716 /997
Програма
патріотичного виховання учнівської та студентської молоді
в навчальних закладах України

1. Загальні положення
Програма патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в навчальних закладах України (далі – Програма) забезпечує безперервність процесу виховання в учнівської та студентської молоді патріотизму, духовності, формування національної самосвідомості, високих моральних якостей, необхідних для відданого служіння Батьківщині.
Прийняття Програми зумовлене необхідністю реалізації сучасної молодіжної політики і стратегії розвитку держави, посилення виховної роботи, спрямованої на подальший розвиток гуманітарної й соціальної сфер та підтримання у молоді мотивації до відданого служіння Українському народові шляхом забезпечення їх конституційних прав і свобод.
Програма дасть змогу забезпечити ефективне здійснення заходів патріотичного виховання учнівської та студентської ... Читати далі »
Просмотров: 313 | Добавил: patata | Дата: 24.01.2014 | Комментарии (0)


Дай, Боже, вам любові і тепла.
Добра в сімї та затишку в оселі.
Щоб щастя світла музика текла
В Різдвяні свята щедрі і веселі.
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай вся родина ваша процвітає.
З чудовим святом! Радості і мрій
Ми щиро і сердечно вас вітаєм!
З Новим роком!

Адміністрація Сукачівського НВО
Просмотров: 727 | Добавил: patata | Дата: 30.12.2013 | Комментарии (0)

Вивчення класиків – шлях до свободи думки.
Школа повинна виховувати людину, яка може самостійно мислити та робити правильні висновки, адже це і є поштовх до розвитку всього суспільства. Цьому сприяє вивчення життя та творчості наших українських класиків.
Зокрема в Сукачівському НВО продовжують проходити заходи до 200-річчя Т.Г.Шевченка. В листопаді класні керівники провели виховні години на тему «Володар у царстві духа». Вчителем образотворчого мистецтва був організований конкурс малюнків до творів великого кобзаря. Котусенко Л.В. провела вікторину «З яких це творів?». А Коноваленко К.В. організувала проведення літературно-музичної композиції «Музи генія. Інтимна лірика Шевченка».
Також почалася підготовка до ще двох річниць з дня народження письменників – 150-річчя М.Коцюбинського та 100-річчя П.Воронька. Четвертого грудня Коноваленко К.В. було проведено конкурс-змагання на матеріалах Платона Воронька між учнями 6-8 класів. Перемогу отримали учні 8 класу.10 грудня ... Читати далі »
Просмотров: 173 | Добавил: patata | Дата: 06.12.2013 | Комментарии (0)

Звернення голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка Анатолія Йосиповича

Дорогі земляки, шановні гості столиці та Київщини!

Як голова Київської облдержадміністрації, як громадянин великої держави Україна, з багаторічним життєвим досвідом, звертаюся до усіх учасників Євромайдану щодо толерантності та витримки під час проведення демонстрацій у Києві.
Я поважаю право кожного на проведення мирних зібрань, гарантованих Конституцією України. Водночас засуджую ескалацію свавілля і насильства під час проведення самої акції протесту в Києві, у тому числі застосування сили правоохоронцями та побиття журналістів.
Сьогодні до мене звертаються сотні матерів з тривогою за здоров’я своїх дітей, які перебувають на майдані. І я, як батько, як кадровий офіцер розділяю їхню тривогу, бо обурений непрофесійністю керівників, які штовхнули спецпідрозділ на такі дії.
Президент України дав свою оцінку подіям, які відбулися на Майдані в ніч з 29 ... Читати далі »
Просмотров: 108 | Добавил: patata | Дата: 05.12.2013 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 »
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz