Сукачівське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
З першим весняним промінням сонця, ніжним проліском прилинула до наших випускників остання шкільна весна, а з нею радісне і сумне свято останнього дзвоника. Останній дзвоник. Скільки в нього спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, печалі. Які світлі почуття охоплюють душу! От і в Сукачівському НВО на честь випускників 2014 року і закінчення школярами ще одного навчального року зібралися на останню шкільну лінійку учні, вчителі, батьки, гості. Востаннє продзвенів дзвінок для наших 11-класників, багато теплих напутніх слів сказано учням школи, а зокрема випускникам. Від імені всіх вчителів та учнів школи хочемо привітати з цим святом всіх школярів та педагогів району.Щиро бажаємо  вам міцного здоровя, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Хай для школярів знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Бажаю всім Божого благословення, щедрої долі, вірних д ... Читати далі »
Просмотров: 115 | Добавил: tata | Дата: 12.06.2014 | Комментарии (0)

Родина, родина – від батька й до сина.
В квітні в Сукачівському НВО відбулося велике родинне свято. Підготувала його класний керівник 6 класу Романенко Л.П. разом зі своїми вихованцями. На свято вони запросили не тільки мам і тат, але й бабусь, дідусів, братиків та сестричок. Тому вийшла одна велика родинна справа.
Діти говорили слова вдячності своїм найближчим людям, розділили з ними святковий коровай, співали різних пісень, виконували танцювальні композиції. В кінці свята вони вручили мамам, татам, бабусям та дідусям медалі : «Найкращий дідусь», «Найкращій бабусі», «Улюбленій матусі», «Найкращому татусю та подарунки, зроблені своїми руками. В кінці свята батьки подякували дітям за чудовий концерт та подарували їм солодкий подарунок – великий, красивий торт.
Були задоволені як батьки так і діти. Свято ще більше наблизило один до одного і так найрідніших людей.

Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 167 | Добавил: patata | Дата: 15.04.2014 | Комментарии (1)

6 березня в Сукачівському НВО відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів та замісників з виховної роботи на тему "Організація профорієнтаційної роботи в умовах профільного навчання". Відповідальною за проведення семінару була педагог-організатор Безнощенко Л.О., яка і представила систему роботи Сукачівського НВО по даній тематиці. Потім психолог школи Лич Н.В. провела з педагогами заняття з елементами тренінгу "Організація профорієнтаційної роботи в позакласний час"
потім слово мала відповідальна за профорієнтаційну роботу в районі Правдива О.А. Вона розказала про семінар, який проводився в м.Біла Церква по даній темі. Наголосила, що робота в цьому напрямку посилюється і зачитала резолюцію, яка була прийнята в КОІПОПК. Виступ головного спеціаліста з надання соціальних послуг районного центра зайнятості Твардовської Л.М. продовжила тему семінару.
Як підсумок, виступила команда КВК Сукачівського НВО "Вітаміни". Вони показали прикла ... Читати далі »

Просмотров: 187 | Добавил: patata | Дата: 12.03.2014 | Комментарии (0)

20 лютого в Сукачівському НВО відбувся семінар-практикум для вихователів ГПД ЗНЗ району, присвячений святкуванню 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Вихователь Руденко Г.М. представила гостям виховний захід на тему «Шевченко – великий син України». Діти декламували вірші великого Кобзаря,презентували свої малюнки до прочитаних творів Т.Шевченка. Проводилася робота в групах, зокрема, діти грали в гру «Склади картинку», завдання якої полягало в тому,щоб з репродукцій шевченківських творів, розрізаних на рівні квадрати, скласти картину і визначити її назву. Діти із цікавістю брали участь у літературній вікторині «З якого твору». Звучали українські народні пісні, пісні про Україну, інсценізували уривки з дитинства малого Тараса. Як підсумок, діти «плели вінок пам’яті» Т.Г.Шевченку.
Багато нового та цікавого діти дізналися з цього заходу. Діти збагатили свої знання і всі залишилися задоволені.
Просмотров: 173 | Добавил: patata | Дата: 21.02.2014 | Комментарии (0)

Свято любові та хорошого настрою
14 лютого в нашому НВО відбулися різні урочистості на честь свята святого Валентина. Хоч і недавно це свято ввійшло в наші шкільні традиції, та набуло вже неабиякої популярності.
Так учні 6 класу разом з класним керівником Романенко Л.П. підготували свято з різними конкурсами, вітаннями та солодким столом. Дійство відбувалося дуже жваво, весело, тому учні отримали масу задоволення та цікавих вітань.
Також на кожній перерві педагог-організатор разом з представниками учнівської ради організували різні конкурси та роздали, отримані поштою, валентинки. Після роздачі валентинок була організована дискотека, якою залишилися задоволені як менші учні, так і старші.
Життя без кохання схоже на засохле дерево, що ростте на кам’янистому грунті – стверджує індійська народна мудрість. І можливо кожне нове покоління намагається розкрити вічну таємницю кохання і так радіє йому, коли воно з’являється в їх житті
Просмотров: 144 | Добавил: patata | Дата: 18.02.2014 | Комментарии (0)

Міністерства внутрішніх справ України
№ 1453 /716 /997
Програма
патріотичного виховання учнівської та студентської молоді
в навчальних закладах України

1. Загальні положення
Програма патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в навчальних закладах України (далі – Програма) забезпечує безперервність процесу виховання в учнівської та студентської молоді патріотизму, духовності, формування національної самосвідомості, високих моральних якостей, необхідних для відданого служіння Батьківщині.
Прийняття Програми зумовлене необхідністю реалізації сучасної молодіжної політики і стратегії розвитку держави, посилення виховної роботи, спрямованої на подальший розвиток гуманітарної й соціальної сфер та підтримання у молоді мотивації до відданого служіння Українському народові шляхом забезпечення їх конституційних прав і свобод.
Програма дасть змогу забезпечити ефективне здійснення заходів патріотичного виховання учнівської та студентської ... Читати далі »
Просмотров: 333 | Добавил: patata | Дата: 24.01.2014 | Комментарии (0)


Дай, Боже, вам любові і тепла.
Добра в сімї та затишку в оселі.
Щоб щастя світла музика текла
В Різдвяні свята щедрі і веселі.
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай вся родина ваша процвітає.
З чудовим святом! Радості і мрій
Ми щиро і сердечно вас вітаєм!
З Новим роком!

Адміністрація Сукачівського НВО
Просмотров: 794 | Добавил: patata | Дата: 30.12.2013 | Комментарии (0)

Вивчення класиків – шлях до свободи думки.
Школа повинна виховувати людину, яка може самостійно мислити та робити правильні висновки, адже це і є поштовх до розвитку всього суспільства. Цьому сприяє вивчення життя та творчості наших українських класиків.
Зокрема в Сукачівському НВО продовжують проходити заходи до 200-річчя Т.Г.Шевченка. В листопаді класні керівники провели виховні години на тему «Володар у царстві духа». Вчителем образотворчого мистецтва був організований конкурс малюнків до творів великого кобзаря. Котусенко Л.В. провела вікторину «З яких це творів?». А Коноваленко К.В. організувала проведення літературно-музичної композиції «Музи генія. Інтимна лірика Шевченка».
Також почалася підготовка до ще двох річниць з дня народження письменників – 150-річчя М.Коцюбинського та 100-річчя П.Воронька. Четвертого грудня Коноваленко К.В. було проведено конкурс-змагання на матеріалах Платона Воронька між учнями 6-8 класів. Перемогу отримали учні 8 класу.10 грудня ... Читати далі »
Просмотров: 199 | Добавил: patata | Дата: 06.12.2013 | Комментарии (0)

Звернення голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка Анатолія Йосиповича

Дорогі земляки, шановні гості столиці та Київщини!

Як голова Київської облдержадміністрації, як громадянин великої держави Україна, з багаторічним життєвим досвідом, звертаюся до усіх учасників Євромайдану щодо толерантності та витримки під час проведення демонстрацій у Києві.
Я поважаю право кожного на проведення мирних зібрань, гарантованих Конституцією України. Водночас засуджую ескалацію свавілля і насильства під час проведення самої акції протесту в Києві, у тому числі застосування сили правоохоронцями та побиття журналістів.
Сьогодні до мене звертаються сотні матерів з тривогою за здоров’я своїх дітей, які перебувають на майдані. І я, як батько, як кадровий офіцер розділяю їхню тривогу, бо обурений непрофесійністю керівників, які штовхнули спецпідрозділ на такі дії.
Президент України дав свою оцінку подіям, які відбулися на Майдані в ніч з 29 ... Читати далі »
Просмотров: 126 | Добавил: patata | Дата: 05.12.2013 | Комментарии (0)

26 листопада в нашому НВО відбувся семінар для керівників малих методичних центрів вчителів початкових класів на чолі із Гніденко В.М. Відповідальною за проведення семінару за темою "Вправи для розвитку звязного мовлення на уроках української мови" була вчителька початкових класів Ничипорчук М.В. Захід проходив під девізом "Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаємо її, розвиваємо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за багатство мови"
 Все проходило в чотири етапи. На першому - Крикун Л.Д. розповіла про новинки із курсів. На другому - Людвиченко Л.І. зробила аналіз олімпіад з української мови.Третій - розпочала Марина Віталіївна з теоретичної частини, а закінчила низкою цікавих вправ, які виконували колективно. Всі отримали велике задоволення від отриманого не тільки теоретичного матеріалу, а й практичного. Четвертий, підсумковий етап, - це вивчення результатив ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 158 | Добавил: tata | Дата: 27.11.2013 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 »
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz